Warszawa

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 000 PLN
Cena za m2
44,44 PLN
Powierzchnia
180 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Biurowe, Inne, Medyczne, Gastronomiczne, Inne
Kaucja
0
Min. okres najmu (w latach)
1
Dostępne od
2019-07-16
Numer oferty
3/8276/OLW

Opis nieruchomości

Opis lokalu:

Lokal użytkowy o powierzchni 180 m2 (Lokal U1 - 128 m2, lokal U2 - 51 m2) w nowo powstałym osiedlu Marvipol przy ul. Kłobuckiej w nowej części Ursynowa.

Lokal położony z bezpośrednim wejściem od ulicy Kłobuckiej. Lokal stanowią 2 osobne lokale położone obok siebie z możliwością połączenia ich wewnętrznym przejściem (przejścia zaznaczone kolorem czerwonym na żucie). Lokal U1 - 128 m2, lokal U2 - 51 m2 z wydzielonymi łazienkami oraz garażem usytuowanym bezpośrednio pod lokalami. Wysokość lokalu to 3,75m.

Możliwa działalność GASTRONOMICZNA.

Ciekawa oferta dla firm sieciowych, na przedstawicielstwo handlowe, klinikę, firmowy salon, ekspozycję producenta.

Inwestycja położona na terenie ponad 10 hektarów, przy ul. Kłobuckiej w Warszawie. Ulokowana w pobliżu biurowego zagłębia Mokotowa, Służewca i tętniącego życiem Ursynowa zapewnia doskonałą lokalizację i stanowi idealne miejsce na biznes. Docelowo w inwestycji znajdzie się ponad 2500 mieszkań, co sprawi, że Central Park Ursynów stanie się swoistym miastem w mieście samowystarczalnym osiedlem z bogatą ofertą lokali usługowych przeznaczonych na kawiarnie, restauracje, banki, apteki, sklepy, salony fryzjerskie, czy mniejsze przedsiębiorczości.

Przestrzeń inwestycji została zagospodarowana pod kątem aktywnego wypoczynku. Dzięki własnym jeziorkom z wydzieloną strefą zieleni, ścieżkami do joggingu oraz zielonym dziedzińcom umożliwi ona mieszkańcom bezpośredni dostęp do sklepików i usług znajdujących się na inwestycji.

Lokal gotowy do użytkowania.

Miesięczny czynsz najmu netto 49,99,-zł./m2 + media.

Kontakt

Marharyta Dombay

Marharyta Dombay

Mobile:
607348331
Email:
marharyta.dombay@dtwcompany.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DTW Company Sp. z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DTW Company Sp. z O.O. z siedzibą przy Żurawia 6/12 lokal 305/306, 00-503 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres andrzej.wozniak@dtwcompany.pl… czytaj więcej