Warszawa

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 177 000 PLN
Cena za m2
1 827 PLN
Powierzchnia działki
644 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Dostępne od
2019-09-06
Numer oferty
5/8276/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana Warszawa ul. Zapustna 4 o powierzchni 644 m2 (dł. 32m na szer. 20m). Działka posiada wszelkie media: prąd gaz, wodociąg i kanalizację. Na działce znajduje się niewielki dom z cegły (powierzchnia ok. 60 m2) do rozbiórki lub generalnego remontu. Dojazd do działki od ul. Ryżowej nową drogą asfaltową ok. 70 m. Blisko przystanek (ok. 100m), sklepy, apteka, przychodnia, szkoła. Do centrum ok. 15 min. Działka posiada KW oraz wszelkie pozwolenia. Wyjątki z planu: ustala się przeznaczenie terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wille miejskie, oznaczonych symbolem MN (MW-w). Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Budownictwo wielorodzinne
  • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Apteka, Przychodnia lekarska, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Klaudia Dzikowska

Klaudia Dzikowska

Mobile:
607346844
Email:
klaudia.dzikowska@dtwcompany.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DTW Company Sp. z O.O. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DTW Company Sp. z O.O. z siedzibą przy Żurawia 6/12 lokal 305/306, 00-503 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres andrzej.wozniak@dtwcompany.pl… czytaj więcej